HABER ARŞİVİ # YORUM # E-FORMLAR # FACT SHEET # VIDEO GALERİ # İLETİŞİM
HABER ARŞİVİ
REZERVASYON
KAPAT
x
CRATOS PREMİUM HOTELDE YILBAŞI COŞKUSU

 

Cratos Premium Hotel  Yeni yıl gecesi muhteşem bir geceye daha ev sahipliği yaptı.Serdar Ortaç’ın muhteşem perfonmansında geçen yeni yıl akşamı öncesi basın toplantısı yapan Ortaç  2016 nın herkes için kötü geçtiğini inşallh 2017 de çok daha iyi şeyler olacağını dile getirdi.

2017 de tüm insanlığa güç kuvvet  vermesini dileyen Ortaç bu dünyanın gelip geçici olduğunu yaşamımız boyunca güzel işlerle anılmayı hedeflediğini dile getirdi.

 

BU SENE ÇOK HATA YAPTIM

 

Ortaç 2016 da elbette hatalarım oldu ama bu hatalardan ders aldığım çok şey oldu . Annesinin torun sahibi olmak istediğini eşininde  bunu istemeye başladığını dile getiren Ortaç  eşlerin birbirlerine karşı sevgi ve hoşgörülü olmalarını istedi.

 

GİDERLERİMİ AZALTIYORUM

 

Yeni yılda giderlerimi azalştıyorum artık sadece bir evim kaldı , bir ev bir araba bana yetiyor hatta’’ internet hızını bile düşürdüm ‘’ diyerek keyifli bir roportaj gerçekleştirdi

 

 

Röportaj sonrasında yılbaşı eğlencesi Nobel Balo salonunda tüm coşkusuyla yaşandı.Yılbaşı için hazırladığı özel repertuvarıyla sanatçı her zaman olduğu gibi yılbaşında da sevenlerini bir an olsun yerine oturtmadı.Serdar Ortaç’la birlikte dansçıları da sahnedeydi . Dansçılar, hem göze hem kulağa hitap ettiler.Enerjisiyle göz dolduran Ortaç yılbaşı gecesinde hem kendisini  hem de konukları doyasıya  eğlendirdi.

 

Beşiktaş Spor Külübü Başkanı Sayın Fikret Orman Ailesiyle Yılbaşı coşkusunu Cratos Premium Hotelde kutladı , mutluluğu ailesiyle görülmeye değerdi  , bunu kızıyla çektirdiği bir fotograla ölümsüzleştirdi.

 KAPAT
x
SİBEL CAN SESİ GÜZEL YARIŞMACI ARADI

 

Kıbrıs’ta Konser Veren CAN, O Ses Türkiye İçin Sesi Güzel Yarışmacı Aradı…

 

 

O Ses Türkiye yarışmasının Jürisi, Sibel Can hafta sonu Kıbrıs’ta Cratos Premium Hotel’de konser verdi. Eski ve yeni albümlerinden şarklar seslendiren sanatçı izleyenlere unutulmaz bir konser yaşattı. Sahnedeki güler yüzü, güzelliği ve seslendirdiği şarkılar karşısında Kıbrıslı, İranlı, Türk ve Azeri hayranları tarafından ayakta alkışlandı.

 

Yeni Yıla İstanbul’da Girecek: Sibel Can uzun bir aradan sonra bu yıl yeni yıl konserini İstanbul' da verecek. Sanatçı yeni yıl benimle güzel olacak dedi. 2017 yılı konser programının şimdiden dolduğunu açıklayan sanatçı, 2017 yılının dolu dolu geçeceğini belirtti.KAPAT
x
MESELE CRATOS'TA SAHNE ALMAK

 

Arabesk müziğin sevilen sesi Serkan Kaya , geçtiğimiz Cumartesi gecesi Cratos Premium Hotel’sahne aldı. Muhteşem orkestrası ve vokalistlerin performanları ile  renklenen gecede Serkan Kaya , en sevilen türküleri ile izleyenlere unutulmaz bir konser verdi.

 

KENDİMİ OBAMA GİBİ HİSSETTİM

Basın mensuplarıyla yakından ilgilenen ve şakalaşan Kaya röportaj verdiği yerin çok şık bir mekan olduğunu söyleyim kendimi Beyaz Sarayda Obama gibi hissettim dedi.Yaklaşık bayram boyunca 16 saat şarkı söylediğini dile getiren Kaya üretime yeni şarkılarla devam edilmesi gerektiğini  söylerken daha çok daha verimli olabilmem için üretken olmalıyız temennisinde bulundu

 

HAK ETTİĞİM YERDEYİM

Sevenlerimizin bizleri nekadar sevdiği bizler için çok önemli  beni ailelerinden birisi olarak görmeleri benim için en büyük onur bizler elimizden geleni yapıyoruz halk bizim elimize bir bayrak tutuşturdu inşallh bu başarılar artarak devam edecek dedi

 

ARABESKTE BİR BOŞLUĞU DOLDURDUM

Hayatım 13-14 sene şarkı yazdım ve hep hayal ettim Arabeskin yavaşladığı bu dönemde çok özel bir rolüm var bizler bu döneme katkıda bulunduk Arabesk müzik ölmedi şarkı yapılmadı söz yazılmadı bizler bunu gerçekleştirdik ve Arabesk Müziği canlandırdık.Arabeskte bir boşluğu doldurdum nasıl Tarkanın Kuzu Kuzusu varsa benimde Meselem var sevenlerim bana  Abi  Kral Son İmparator Son Samuray diyenler var ama Tome Cruse diyen yok diyede espri yapmadanda geçemedi.

Sahnede iki saat kalan Kaya, özel olarak hazırladığı repertuvarı  ile sevenlerinin kalbinde taht kurdu. Bin beşyüz kişinin katılımıyla gerçekleşen konserde usta sanatçi gösterdığı performansı ile hayranların tarafından alkış yağmuruna tutuldu. Ruya  gibi bir gece yaşatan sanatçi hayranları kırmadı , sahnede bol bol fotoğraf çektirdi. Sahne aralarında konuklarıyla sohbet eden Kaya , sıcak ve samimi  tavrıları ile konuklardan tam not aldı.KAPAT
x
KARDEŞLİK BAYRAMI

 

Volkan Konak Bayramın 1.Günü Salı  gecesi Cratos Premium Hotel’de  muhteşem bir konser verdi.

Geniş repertuarı ve bitmek bilmeyen enerjisi ile sahneden hayranlarına unutulmaz bir müzik ziyafeti sunan Volkan Konak, şarkı aralarında seslendirdiği şiirler ile hayranlarından tam not aldı. Nobel Balo Salonunu dolduran yaklaşık 1500 kişinin hep bir ağızdan eşlik ettiği sanatçı, bir bir ardına sevilen şarkılarını seslendirdi. İki  saati aşkın süre sahnede kalan ünlü sanatçı, hayranlarından bol bol alkış aldı. Sevilen Karadeniz şarkılarının yanı sıra bir çok anonim eser ve Türk sanat müziğinden parçalar da seslendiren Volkan Konak sahnede anlattığı komik anıları ve fıkraları ile de izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi. Hayranlarıyla sahneden ara ara sohbet te eden Konak, "Biz konserimize gelenlerin kıyafetine, rengine, ırkına falan bakmayız, sadece gözlerine bakıp insan olarak değer veririz" dedi. Karadeniz türkülerini seslendirirken yaptığı dans ile de büyük ilgi çeken sanatçı Bayram Konseri  gerçekleştirdiği performans ile izleyenlerden tam not aldı.

 

EL ÖPTÜRMEYE KARŞIYIM

Volkan Konak Bayramda el öptürmeye karşıyım çocuklarım dahii elimi öpmesine izin vermem derken ama güzel kadınların elllerinin öpülebileceğini söyledi eski bayramların çok renkli olduğunu dile getirdi ufakken çok yaramaz olduğunu söyledi.Sahne kıyafetinin spor olmasına takılan basın mensupları yazları ağır takım giymediğini sıcaklara ayak uydurduğunu söyledi.Pembe gömleği ve kotpantolonuyla ilgi odağı oldu.Şeker Bayramında dost gözleriyle insanların birbirlerine bakmasını  dile getirdi.Mesleğine aşık olduğunu söylerken mesleğini paylaşamadığını çok huzurlu olduğunu müziğe aşık olduğunu dilegetirirken özellikle küçüklere zaman ayırmaya çalıştığını söyledi. Güneşle arasının iyi olmadığını denizi sevdiğini fakat güneşe çıkmadığını yüzmeyi çok sevdiğini dile getirdi..Sahne arkadaşlarına değişik ifadeler söylediğini kızlarım aşklarım öküzlerim beygirlerim dediği sahne arkadaşlarınla kader birliği içerinde olduğunu ve onlarla haz yaşadığını birlikte kazanıp birlikte harcadıklarını dile getirdi.

 

ON KİLO VERDİM

Kilo almanın tersini yaptığını yemeden kilo verdiğini dile getirdi.Yaşam koçuna karşı olduğunu insanın düşünce gücünü kullanarak zayıflayabileceğini zayıflama programlarına karşı olduğunu söyledi. Şahan Gökbakarı örnek gösteren basın mensuplarına yolu açık olsun benzetmesini yaptı , bütün kadınlar güzeldir. Bazı kilolu bayanlar da güzeldir kendisinde kilo ayrımının olmadığını bütün bayanların güzel olduğunu dile getirdi.

 

TÜM KOMŞULARIMIZ KARDEŞTİR

Volkan Konağa sürpriz yapan Cratos Yönetimi Rus bir çalışanının kendisine rusça İyi bayramlar dedikten sonra şeker ikram etmesine çok sevinen Volkan Konak Tüm Komşularımız bizim kardeşimizdir Rusyayla  kardeşiz barışırız  aslında siyasetçilerin insanları gerdiğini dile getirirken insanların arasında sorun olmadığını düşünüyorum tüm komşu ülkerimizle dostuz kardeşiz dedi.KAPAT
x
CRATOS'TA NOSTALJİ KRALİÇESİ

Adanın ilk ve tek Premium Oteli  Cratos Hotel 23 Nisan  gecesi Türk Sanat Müziğinin Nostalji Kraliçesi Muazzez Ersoy ile unutulmaz bir geceye daha imza attı.

Gündüz düzenlenen 23 Nisan etkinliklerinde çocuklarla bir araya gelen Ersoy birlikte marşlar söyleyip çocuklarla pasta kesti ve SOS Çocuk Köyünden gelen çocuklara hediyeler dağıttı. 

 

BORDO KIYAFETİ ZARAFETİ VE NEŞESİ İLE GÖZ DOLDURDU

Giydiği Bordo  kıyafetiyle göz kamaştıran ve neşeli tavırlarıyla dikkat çeken Muazzez Ersoy  Söylediği nostalji şarkılarıyla tüm müzik severlerin kulaklarının pasını sildi.

 

DOKSANLAR POP ŞARKILARI ALBÜMÜ

Yaz aylarında çıkaracağı ‘’Doksanlar’’ Pop albümüyle Pop okuduğunu ve bundan çok mutlu olduğunu dilegetiren Ersoy Basın emekçi kardeşlerini çok sevdiğini ve sizler olmassanız bizlerde olmazdık dedi.

 

ANNEMİN İKİ BİLEZİĞİNİ SATTIM

Konser öncesinde  basın mensuplarının da sorularına yanıt veren Ersoy herkese güzellik dolu bir yarınlar temennisinde bulundu  . Konseri esnasında enerjisi hiç bitmeyen sanatçı ilk sahne tecrübesini röportajı sırasında kameralara anlatırken gözleri doldu.Yokluktan geldiğini fakir bir ailenin kızı olduğunu ilk kostümünü annesinin iki bileziğini satarak aldığını ve annesinin kendisine yaptığı nasihatlar hayatının dönüm noktası olduğunu dile getirdi.KAPAT
x
CRATOS'TA BİR KRALİÇE

CRATOS’TA BİR KRALİÇE

Adanın en sevilen oteli Cratos Premium Otel,  bayramın üçüncü günü Türk Pop Müziğin kraliçesi Hande Yener ve muhteşem ekibine ev sahipliği yaptı..

Türkiye’nin pop müzik denilince akla ilk gelen isim olan Hande Yener, giydiği asil kostümüyle adeta siyah bir kuğuyu andırdı..

Sahne açılış şarkısı olan ‘Ya Ya Ya’ dansçıların da muhteşem showu ile herkesi büyüledi..

DÜNYAYA AÇILIYOR

Güzel sanatçı yaptığı başarılı işlerle büyük ses getirirken yepyeni bir haberi de konser öncesi basın mensuplarına aktardı.  Dünyaca ünlü  DJ David Vendetta ile single projesinin startını verdiğini söyleyen  Hande Yener,  kendisini evine davet ettiğini ve çok başarılı bir single ile dünyaya açılacağını belirtti.

HÜLYA AVŞAR VE SEZEN AKSU’NUN YERİ BAŞKA

Basın mensuplarının ‘Sezen Aksu 40. Yılında sahneleri bırakacağını söyledi siz 40. Yılınızda bırakmayı düşünüyor musunuz? Sorusuna ‘Benim sanat dünyasına ilk adımım sevgili Hülya Avşar sayesinde olmuştu, benim elimden tutan ve Sezen Aksu’ya götüren kendisidir. Ben şimdi olduğu gibi 40. Yılımda da müziği bırakmayı düşünmüyorum’ diyerek yanıt verdi..

KONSER ŞAMPİYONU

‘Bayramda tatil yapan sanatçılar var, siz niye bu kadar yoğun çalışıyorsunuz?’ sorusuna da ‘Hayranlarım beni özel günlerde de sahnede görmek istiyorlar. Bu yüzden çok çalışıyorum ve her yeni gün enerji ile çalışmaya devam ediyorum. Bu yüzden konser yoğunluğu konusunda bayrağı önde götürdüğümü söyleyebilirim.’ Dedi.

14. YILINI DOLDURDU

Sanat camiasında 14. Yılını dolduran Hande Yener, Cratos Premium Otel’in yastık üzerinde taç dizaynı ile kendisine özel yaptırdığı pastayı gören sanatçı, tacı takarak kraliçe olduğunu bir kez daha pop dünyasına duyurdu. Pasta’nın üzerinde yazan  ’14 Yıl Oldu Naber?’ yazısı da 14. Yılını dolduran Hande Yener’i mutlu etti..KAPAT
x
CRATOS PREMİUM'DA SEVGİLİLER GÜNÜ

Cratos Premium Otel, 14 Şubat Sevgililer Günü için en ince detayları misafileri için düşündü.. Süslemesinden,  çiftlere özel menülere, konserlerden kişiye özel hediyelere kadar özel düşünülmüş bir ‘Aşk’ konseptine imza attı.

Otele ilk girişten itibaren iliklerinize kadar hissedeceğiniz ‘Aşk’ı  ekibimizin güler yüzü ve vermiş olduğumuz hizmet kalitesi ile daha da büyütüyoruz.

Bu akşam Nobel Balo salonumuzda sahne alacak Rafet El Roman konserinin yanı sıra, Port Cratos’un eğlence ve lezzet dünyasına adım atabilir, Golden Cage’de Soyhan Bilgeer’i, La Matta da ise Zeliş’in birbirinden güzel performanslarını dinleyebilirsiniz.

Sevgililer Günü’nüzü kutlar aşk dolu bir gün geçirmenizi dileriz...KAPAT
x
HAKAN AKKAYA MAD CLUB'DA

Adanın en çılgın kulübü MAD 25 Ocak Cumartesi çılgın bir partiye ev sahipliği yapıyor.
Ünlü modacı Hakan Akkaya'nın hem ev sahipliği yapacağı hem de dj kabinine geçeceği parti çeşitli showlara sahne olurken ekranlarda ve gazete sayfalarında gördüğünüz bir çok unlu isimde o gece MAD de olacak.KAPAT
x
BİNNAZ AVCI GOLDEN CAGE'DE SAHNE ALACAK

Sahnelerin en güzel isim ve seslerinden Binnaz Avcı 24 Ocak Cuma Gala Gecesi ile ilk defa Kıbrıs' ta Golden Cage de sahne alacak


Uzun bir aradan sonra sahnelere geri dönmeye karar veren ve bu dönüş için Cratos Golden Cage'i seçen şarkıcı-oyuncuyu ünlü isimlerde yalnız bırakmıyor ve İstanbul’dan birçok isim bu özel gece için geliyor.
Hem alaturka hem pop şarkılardan oluşan çok geniş bir repertuarla eğlence severlerin karşısına çıkacak olan sanatçının sahne kıyafetlerini Nur Yerlitaş hazırladı.

Not: Suzan Avcı, Hakan Akkaya, Aydan Şener o gece bulunacak isimlerden bir kaçı.KAPAT
x
ÖMÜR GEDİK İLE EĞLENCE

Adanın en gözde mekanlarından Golden Cage, 17 Ocak Cuma günü Türkiye’nin son dönem en iyi çıkış yapan sanatçısı Ömür Gedik’e ev sahipliği yaptı.

Yaklaşık 200 konuğun katıldığı gecede Gedik birbirinden güzel şarkılarını onu izlemeye gelenler için seslendirdi.

Menüsünü yenileyip makyajını tazeleyen Golden Cage'de 17 Ocak Cuma gecesi Ömür Gedik’i ikinci kez Golden Cage sahnesinde boy gösterdi ve 2 bölümden oluşan programında Teoman ve Burak Kut gibi isimlerle düet yaptığı kendi şarkılarının yanı sıra Ajda'dan Sezen'den Kenan'dan en sevilen şarkıları da seslendirdi. İkinci bölümde ise Rihanna'dan Madonna'ya yabancı starların şarkılarıyla eğlenceyi zirveye taşıdır.KAPAT
x
OZAN DOĞULU ESTİRDİ

Akdeniz’in eğlence üssü Mad Club , açıldığı günden bu yana sadece Kıbrıs’ta değil tüm Türkiye’de de yankı uyandırdı. Mad Club geçtiğimiz  Cuma akşamı Türkiye’nin en başarılı DJ’lerinden Ozan Doğulu’ya ev sahipliği yaptı.

Yaklaşık 500 kişinin geldiği bu soğuk kış mevsiminde Mad Club,  dünyaca ünlü Burlesque dansçılarının sergilediği danslarla içimizi ısıtırken, Ozan Doğulu’nun çaldığı setlerle de bir an olsun eğlencenin hızını düşürmedi.

Sabahın ilk ışıklarına kadar süren gecede en hit parçalarla eğlenen Ozan Doğulu hayranları Mad Club’ta unutulmaz bir gece yaşadılar.

Mevsim meyveleri ve kokulu mumlar  Doğulu’nun özel oda istekleri arasında yer alan detaylardan bir kaçıydı.KAPAT
x
OZAN ÇOLAKOĞLU MAD CLUB'TA

Pop muzigin efsane aranjoru bir kez daha Cratos'a geliyor,adanin en yeni ve iddiali gece klubu MAD de dj setinin basina geciyor.


Tarkan'dan Ajda Pekkan'a,Gulsen'den Sertab Erener e kadar Turkiye'nin en unlu starlari ile calisan ve onlara hem beste verip hemde aranjorluk yapan Ozan Colakoglu 11 Ocak Cumartesi MAD de.


O gece Ozan Colakoglu disinda Ispanya'dan gelen burlesque yildizi Miss Melitta Honeycup ve dunya airhoop rekortmeni Miss Tsatsral da gece boyunca birbirinden ilginc showlara imza atacaklarKAPAT
x
VOLKAN IŞIK RALLİ SHOW

Geçtiğimiz akşam bir ilaç firmasının etkinliği vasıtasıyla Cratos Premium Otele gelen Türkiye Ralli Şampiyonu Volkan Işık, firmanın katılımcıları ve misafirlere mini ama heyecanlı bir show sergiledi. Duran bir kişinin etrafında spin atan Işık, daha sonra denemek isteyen kişilere fırsat verip herkese heyecanlı dakikalar yaşattı.

 

Volkan Işık, 1999'da Portekiz Rallisi'nde co-pilotu Erkan Bodur ile birlikte tüm rakiplerini geride bırkarak FİA Teams Cup kategorisinde 1.olmayı başardı. Aynı yıl Çin Rallisinde genel klasmanda 6'ncı olarak Dünya Ralli Şampiyonasında puan alan ilk ve tek Türk olarak tarihe geçmiştir. Ayrıca Avrupa'da yapılan birçok yarışta birincilikleri vardır.KAPAT
x
2014'E ORTAÇ İLE MERHABA

Adanın bir numaralı oteli Cratos Premium Otel, 2014 yılına Serdar Ortaç ve muhteşem ekibiyle merhaba dedi.

 

Yaklaşık 1200 kişinin katıldığı gecede, tüm konuklar 2014’e özenle hazırlandılar ve birbirinden eğlenceli yeni yıl programlarıyla keyiflerine keyif kattılar.

 

Nobel Balo salonunda 2014, tüm coşkusuyla yaşandı. Yılbaşı için hazırladığı özel repertuvarıyla sanatçı her zaman olduğu gibi yılbaşında da sevenlerini bir an olsun yerine oturtmadı. Serdar Ortaç’la birlikte dansçıları da sahnedeydi. Dansçılar, hem göze hem kulağa hitap ettiler. Enerjisiyle göz dolduran Ortaç yılbaşı gecesinde hem kendisini hem de konukları doyasıya eğlendirdi.

Serdar Ortaç’ı izleyenler arasında Uğurkan Erez, ünlü futbolculardan Burak Yılmaz ve Serkan Balcı da vardı.KAPAT
x
FEDON RÜZGARI

Dün akşam adanın bir numaralı oteli Cratos Premium Otel, yılların eskitemediği muhteşem bir sese ev sahipliği yaptı. Fedon, geçmişten günümüze en sevilen aşk şarkılarıyla onu izlemeye gelen tüm konuklara muhteşem bir gece yaşattı.

 

Yaklaşık 800 kişinin izlediği konserde görülmeye değer birbirinden güzel anlar yaşandı.
‘Aşığınım’,  ‘ Nerdesin’,  ‘Senin İçin’ gibi dillerden düşmeyen ve unutulmayan şarkılarla seyirciyi alıp götürürken,  herkesi ayağa kaldıran muhteşem sirtaki şovları ile göz doldurdu.KAPAT
x
EFSANE FEDON'DAN EFSANE GECE

EFSANE FEDON’DAN EFSANE GECE

Dün akşam Bayramın 1. Gününde adanın bir numaralı oteli Cratos Premium Otel, yılların eskitemediği muhteşem bir sese ev sahipliği yaptı. Fedon, geçmişten günümüze en sevilen aşk şarkılarıyla onu izlemeye gelen tüm konuklara muhteşem bir gece yaşattı.

 

Yaklaşık 800 kişinin izlediği konserde görülmeye değer birbirinden güzel anlar yaşandı.

‘Aşığınım’,  ‘ Nerdesin’,  ‘Senin İçin’ gibi dillerden düşmeyen ve unutulmayan şarkılarla seyirciyi alıp götürürken,  herkesi ayağa kaldıran muhteşem sirtaki şovları ile göz doldurdu.

Sahnedeki duruşu ve şık kıyafeti ile seyirciden tam not alan sanatçı, yine her zamanki gibi neşeli tavırları ile dikkat çekti.

 

YENİ YILDA BOMBA GİBİ BİR ALBÜM

   Cratos Premium Otelde üçüncü kez sahne alan Fedon, sahne öncesi basına verdiği röportajda, kendisine ‘bitti’ diyenler için tokat gibi bir albüm çıkaracağını söyledi. Albümde Ercan Saatçi ile çalıştıklarını belirten sanatçı, ‘son zamanlarda beni taklit etmeye kalkışanlar oldu, fakat hiç biri bir Fedon olamaz. Ülkemizde bir Tarkan var bir Fedon var bunlar taklit edilebilir mi ? Yeni yılda çıkaracağım son albüm herkesi kendine getirecek.’  diyerek gündeme oturacak sözler söyledi.

MOTOR TUTKUNU

Fedon’nun en büyük tutkusunun motor olduğunu Bodrum’daki yaşantısından bildiklerini söyleyen basın mensupları, gündüz söyleşilerini Cratos Premium Otel’in girişinde efsane bir motor eşliğinde yaptı..

Motor sevdası yüzünden bir çok kaza geçirdiğini, bu yüzden vücudunun çoğu yerinde izler kaldığını söyleyen Fedon, tüm bunlara rağmen motordan asla vazgeçemeyeceğini de belirtti.

 KAPAT
x
AKDENİZ'İN EĞLENCE MERKEZİ MAD AÇILDI

Akdeniz'in Eğlence Merkezi Mad Açıldı

 

Yaklaşık 300 kişinin katıldığı açılışta adeta görsel bir şölen vardı.

 

Dun gece açılan MAD, dünyada eşi benzeri olmayan tam bir eğlence merkezi oldu.

 

2013 Guinnes Rekorlar kitabına giren air hoop dancer Tsatsral Erdenebile ve Avrupanın en iyi Burlesque kızlarından biri olan Miss Melitta Honeycup dün akşam deyim yerindeyse parmak ısırttı. Birbirinden güzel air hoop showları ile izleyenleri büyüleyen dansçılar, açılışa büyük renk kattı.

 

Türkiye’nin en ünlü DJ’lerinden David Şaboy’un konuklar için çaldığı birbirinden güzel  parçalarda bir an olsun ritmini düşürmeden sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.

 

Sadece Ada'nın değil Avrupa'nın en farklı klubü olacak olan mekan için hiç bir masraftan kaçınılmadı ve yurtdışından 600.000 dolarlık bir ses ve ışık sistemi getirtildi.Girişinden tuvaletlerine kadar her yerde çok farklı objelerle karşılaşacağınız mekanın devasa bir barı bulunuyor ve localarda birbirinden ilginç limited edition olarak üretilen süper kahraman figürleri yer alıyor.KAPAT
x
2014’E PREMİUM BİR ADIM

Cratos Premium Otel’in büyülü dünyasında, 2014 yılına hep birlikte sihirli bir adım atarken, birbirinden muhteşem programlarımızı siz değerli konuklarımız için hazırladık.

 

Mutlu Yıllar!KAPAT
x
MAD CLUB BÜYÜK AÇILIŞ

Sadece Ada'nin değil Akdeniz'in en farklı en iddialı ve en eğlenceli klübü MAD Club birbirinden farklı ve ilginç showlar eşliğinde eğlence severlere kapılarını açıyor.
Port Cratos'un yeni göz bebeği olan mekan sadece dekorasyonu ile değil içeriği ile de göz kamaştırıyor. Italya’dan gelen özel dizayn edilmis barı ve ilginç aksesuarları barındıran localari ile haftanın 6 günü açık olan mekan, her Çarşamba-Cuma-Cumartesi yurtdışından gelen show ekipleri ve dansçıların gösterilerine de ev sahipliği yapıyor.